Horeca

Wino i jedzenie powinny tworzyć perfekcyjny duet.

Wino może zabić smak potrawy albo odwrotnie: uwypuklić jej walory. Doceniamy restauratorów i sommelierów, którzy dzielą naszą filozofię. Współpracujemy z najlepszymi lokalami gastronomicznymi w kraju.
W naszym portfolio znajdą się zarówno miejsca "na luzie", z niezobowiązującą atmosferą jak i renomowane restauracje z wybitną kuchnia. To, co łączy miejsca, z którymi współpracujemy to jakość, dążenie do perfekcji i potrzeba zaskakiwania Gości.
 

Dla branży HoReCa oferujemy wsparcie znanego w Polsce trenera WSET Matiasa Glusmana oraz wyszkolonych osobiście przez niego doradców:

  • Szkolenia winiarskie dla kelnerów, sommelierów i managerów
  • Układanie karty win dla restauracji, wine barów, hoteli
  • Specjalne wsparcie marketingowe szczególnie dla restauracji gdzie jesteśmy wyłącznym dostawcą
  • Wyjazdy enoturystyczne dla sommelierów do zaprzyjaźnionych winnic
  • Sprowadzanie win na specjalne zamówienie restauracji wraz z usługa importową i logistyczną Rohlig SUUS Logistics S.A.
 
 
 

Wina w kegach PET 20L na karafki i kieliszki


Kraj Włochy
Region Veneto
Dzięki umiejętnemu podążaniu za zmieniającymi się technologiami i trendami, powstały wina w praktycznym i ekologicznym opakowaniu KEG. W naszej ofercie dla branży HoReCa znajdziecie Państwo duży wybór
win białych, czerwonych i musujących w kegach, ("z nalewaka", "z kija"). Wino sprzedawane jest w nowoczesnych kegach typu PET, które w odróżnieniu od aluminiowych beczek są lżejsze, tańsze w eksploatacji i przyjazne dla środowiska. Wraz z kegami zapewniamy Państwu odpowiedni sprzęt specjalistyczny do serwowania wina z nalewaka.

 

Wina w opakowaniach typu
Bag-in-Box 5L oraz 10L na karafki i kieliszki


Kraj Włochy
Region Piemont

Bag-in-box to nic innego jak worek z winem w tekturowym pudełku. Ten typ opakowania robi zawrotną karierę na całym świecie.
Nic dziwnego skoro taki system umożliwia wielokrotne dozowanie wina bez wprowadzania powietrza do wnętrza opakowania dzięki podwójnej membranie.
W naszej ofercie dostępne dwa rozmiary: 5 i 10 litrów.
Wino w opakowaniach typu Bag-in-Box doskonale sprzedaje się na karafki i kieliszki.

 

Napisz lub zadzwoń do nas, chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę!