KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu.

WINE AVENUE

ul. Rozbrat 44A, lok. 217
00 - 419 Warszawa
+48 797 606 009
info@wineavenue.pl

CZYNNE: PN - PT 8:00 - 18:00
Menadżer ds. Operacyjnych
Anna Antosiak
anna.antosiak@wineavenue.pl
797 606 006

Menadżer Sprzedaży HoReCa
Magdalena Malczewska
magdalena.malczewska@wineavenue.pl
797 606 007

KeyAccount Manager B2B
Dorota Rozbicka
dorota.rozbicka@wineavenue.pl
797 304 040

Specjalista ds. E-commerce
i Marketingu
Tomasz Chmielewski
tomasz.chmielewski@wineavenue.pl
698 625 462
Specjalista ds. Obsługi Klientów HoReCa
Mariusz Karczewski
mariusz.karczewski@wineavenue.pl
797 606 009

Reprezentanci Handlowi
Mazowieckie, łódzkie, lubelskie
Daniel Melchior
571 206 066
daniel.melchior@wineavenue.pl

Małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie
Aneta Maślanka
797 606 075
aneta.maslanka@wineavenue.pl

Dolnośląskie, opolskie, lubuskie
Łukasz Dworzak
797 304 030
lukasz.dworzak@wineavenue.pl
Dane rejestrowe firmy:

WINE AVENUE Sp. z o.o.
ul. Rozbrat 44a / 217
00-419 Warszawa
NIP: PL 701-054-62-82, REGON: 363674467
Nr KRS: 0000600883 (Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego)

Kapitał zakładowy Spółki: 2 605 000 PLN
Dane do płatności:

Numer konta bankowego:
mBank 31 1140 1977 0000 4416 8800 1001
Top