O nas

Naszą ofertę budujemy sukcesywnie od 2012 roku. Starannie wybieramy winnice, z którymi współpracujemy i zawsze zwracamy uwagę jaką filozofią kierują się jej właściciele. Ważnym czynnikiem jest dla nas to, kto stoi za winem, które przekazujemy w ręce naszych Klientów. Wina do naszego katalogu są selekcjonowane przy wsparciu Matiasa Glusmana, certyfikowanego wykładowcy posiadacza stopnia Diploma prestiżowej szkoły Wine and Spirits Education Trust z siedziba w Londynie.
Jesteśmy częścią dużej grupy logistycznej ROHLIG SUUS Logistics S.A., z siecią dystrybucji w całej Polsce oraz partnerów we wszystkich krajach o tradycjach winiarskich. Dzięki temu posiadamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostawy wina, począwszy od winnicy, aż do momentu, w którym butelka znajdzie się w Państwa rękach. To pozwala nam zachować rozsądną cenę i pewność, że oferujemy najwyższą możliwą jakość, a nasze produkty zawsze docierają na czas.

  • Realizujemy dotawy do każdego zakątka Polski
  • Organizujemy, degustacje, szkolenia i kursy na każdym poziomie zaawansowania
  • Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze win i alkoholi
  • Organizujemy wyjazdy enoturystyczne do najciekawszych regionow winiarskich Europy i świata
  • Realizujemy usługę tzw."importu na zlecenie" - przywieziemy z każdego zakątka świata wskazane przez Ciebie wino. Zlecenia realizujemy dla firm, klientów indywidualnych, restauratorów i sommelierów. Mamy doświadczenie w obsłudze całego procesu importowego: banderolowanie, transport, obsługa celna.

 
 Wine Avenue tworzą ludzie.
 

Beata Chmielewska

Partner Zarządzający

Twórca i Partner Zarządzający Wine Avenue. Przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie jako Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialna za rynki środkowo-europejskie w międzynarodowej korporacji B2B, następnie zaangażowana w projekty lidera rynku z branży logistycznej. Absolwentka Wine & Spirit Education Trust. Wine Avenue to rezultat jej doświadczenia biznesowego i pasji do wina. Entuzjastka dobrego jedzenia, smakuje, odkrywa i podróżuje po świecie w poszukiwaniu inspiracji. Pomysł importu wina narodził się właśnie podczas jednej z takich podróży winiarskich, a jego wynikiem jest dobrze prosperująca, dynamicznie rozwijająca się firma . Beata należy do Klubu Polskiej Rady Biznesu, jest członkinią Polskiej Akademii Gastronomicznej, działa także charytatywnie w organizacji „Nasza Fundacja”, która gromadzi środki na budowę domu dziecka w Radzyminie.

 

Matias Glusman

Doradca i Ekspert ds. Win

 

Ekspert ds. wina i konsultant Wine Avenue, Fine and Rare Wine Specialist, posiadacz Diploma Wine & Spirit Education Trust. Absolwent International Sake Association w Londynie – specjalista i trener Sake. Autor programów szkoleń Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Specjalizuje sie w budowaniu i zarządzaniu marką oraz tworzeniem strategii sprzedażowych kategorii “napoje” (wino, piwo, woda). Jako Wykładowca WSET i jeden z najbardziej znanych specjalistów na polskim rynku winiarskim, wykształcił już ponad kilkaset osób, w tym czołówkę polskich sommelierów. Swoją wiedzę przekazuje otwarcie, bezpretensjonalnie, z niewymuszonym entuzjazmem i niezmienną od lat rzetelnością. Polak urodzony w Argentynie. Obieżyświat, który wina próbował na 4 różnych kontynentach. Jak sam mówi, podczas wyjazdów nie szuka win drogich, szuka tych dobrych, a już samo odkrywanie wina uważa za niekończącą się podróż.