Wino dla firm

Zaufało nam już wiele firm. Jesteśmy dumni z budowania długofalowych i trwałych relacji z naszymi Klientami.

Wino to doskonałe narzędzie promocyjne dla firmy. Naszą szeroko rozbudowaną ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i budżetu. Właściwe wykorzystanie promocyjnego potencjału wina i alkoholi mocnych pomaga w:

 • Pozyskiwaniu nowych Klientów,
 • Wzmacnianiu relacji z Klientami,
 • Motywowaniu Pracowników,
 • Budowaniu lojalności Klientów,
 • Celebrowaniu ważnych okazji w życiu Firmy.
   

 

Korzyści dla Państwa:

 • Szeroki wybór win i szampanów z butikowych winnic oraz alkoholi mocnych z prestiżowych destylarni na całym świecie,
 • Kompleksowa obsługa w zakresie doboru i sprzedaży win i alkoholi mocnych (zgodnie z budżetem i preferencjami),
 • Różnorodne opakowania, w tym spersonalizowane etykiety, pudełka i skrzynki,
 • Wsparcie ekspertów i sommeliera przy wyborze win, wspólna degustacja,
 • Logistyka na terenie całej Polski dzięki infrastrukturze ROHLIG SUUS Logistics S.A., możliwość konfekcjonowania, magayznowania i wysyłki bezpośrednio do oddziałów firmy lub ostatecznych klientów.

 

 

Szkolenia i degustacje
Oferujemy profesjonalne szkolenia winiarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się kursy o bardzo różnej tematyce: od ogólnej wiedzy o winach, po poznanie konkretnego szczepu czy regionu winiarskiego. Współpracujemy z WINERIA Wine Academy, wiodącym w Polsce centrum nauczania i egzaminowania prestiżowej organizacji Wine & Spirits Education Trust z siedzibą w Londynie.
Na naszych kursach tłumaczymy w przystępny sposób na  czym opiera się etykieta winiarska, jakie wina wybierać na spotkania rodzinne, a jakie na biznesowe. Na nasze kursy zapraszamy firmy, klientów indywidualnych związanych z biznesem, branżą medialną czy eventową, dyplomatów, a także wszystkich miłosników wina.
Polecamy uczestnictwo w kursach organizowanych przez Wine Avenue jako formę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwijania pasji.
 

 

Degustacja komentowana
Szkolenia firmowe, nagradzanie pracowników, spotkania na szczeblu kierowniczym - nie muszą mieć sztampowego charakteru. W portfolio naszych usług znalazła się degustacja komentowana, której scenariusz jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Spotkania prowadzą doświadczeni prezenterzy posiadający międzynarodowe certyfikaty WSET (Wine and Spirits Education Trust).

 

 

Wine casino
Oparta na zasadach ruletki gra w zgadywanie szczepów winogron oraz rozpoznawanie aromatów i smaków spotykanych w winach. Prowadzone jednocześnie przy dwóch stołach gry łączą w sobie elementy emocjonującej rywalizacji oraz ambitnej rozrywki. To doskonały i przyjemny sposób na zdobywanie wiedzy o winie w niekonwencjonalny sposób.

 

 

Prezenty i upominki firmowe
W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór win, alkoholi mocnych zestawów prezentowych i opakowań. We współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb i budżetu klientów. Kupując wino na prezent wcale nie musimy być koneserami wina. Gwarantujemy, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani swoim wyborem.
 

 

Enoturystyka
Oferujemy wyjazdy do wybranych winnic w najciekawszych regionach winiarskich Europy i swiata. Zapewniamy opiekę i towarzystwo dedykowanego przewodnika i znawcy regionu. Oprócz wizyty w winnicy i degustacji wina zadbamy również o inne atrakcje towarzyszące, jak zwiedzanie najciekawszych miejsc regionu, wizyty w wybranych restauracjach lub udział w ciekawych wydarzeniach w okolicy.

Kontakt B2B – Dorota Rozbicka
Napisz lub zadzwoń do nas, chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę!