KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu.

WINE AVENUE

ul. Szara 10,
00 - 420 Warszawa
+48 797 606 009
info@wineavenue.pl

CZYNNE: PN - PT 8:00 - 17:00

Kierownicy sprzedaży:

Sales Manager B2B Corporate & Private Sales
Dorota Rozbicka
dorota.rozbicka@wineavenue.pl
797 30 40 40

Sales and Marketing Manager
Magdalena Malczewska
magdalena.malczewska@wineavenue.pl
797 60 60 07

In-House Sommelier
Jan Winiarski
jan.winiarski@wineavenue.pl
519 743 592

Marketing, PR and E-Commerce Coordinator
Eliza Stevnert
eliza.stevnert@wineavenue.pl
797 97 10 10

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zakupów
Mariusz Karczewski
mariusz.karczewski@wineavenue.pl
571 206 061

Reprezentanci Handlowi
Polska Południowo- Wschodnia
Kamil Bigda
797 606 075
kamil.bigda@wineavenue.pl
Polska Południowo – Zachodnia
Łukasz Dworzak
797 304 030
lukasz.dworzak@wineavenue.pl
Polska Centralna
Marek Kusik
789 401 616
marek.kusik@wineavenue.pl
Polska Północna
Mirosława Nilek
789 401 610
miroslawa.nilek@wineavenue.pl
Polska Centralna
Kamil Bilski
571 20 60 66
kamil.bilski@wineavenue.pl

Polska Zachodnia
Adrianna Orłowska
797 042 156
adrianna.orlowska@wineavenue.pl
Dane rejestrowe firmy:

WINE AVENUE Sp. z o.o.
ul. Szara 10
00-420 Warszawa
NIP: PL 701-054-62-82, REGON: 363674467
Nr KRS: 0000600883 (Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego)

Kapitał zakładowy Spółki: 2 605 000 PLN
Dane do płatności:

Numer konta bankowego:
mBank 31 1140 1977 0000 4416 8800 1001
Top