KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu.

WINE AVENUE

ul. Rozbrat 44A, lok. 217
00 - 419 Warszawa
+48 797 606 009
info@wineavenue.pl

CZYNNE: PN - PT 8:00 - 17:00
In-House Sommelier
Jan Winiarski
jan.winiarski@wineavenue.pl
519 743 592

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zakupów
Mariusz Karczewski
mariusz.karczewski@wineavenue.pl
571 206 061

Reprezentanci Handlowi
Polska Centralno - Wschodnia
Daniel Melchior
571 206 066
daniel.melchior@wineavenue.pl

Polska Południowo- Wschodnia
Kamil Bigda
797 606 075
kamil.bigda@wineavenue.pl
Polska Południowo – Zachodnia
Łukasz Dworzak
797 304 030
lukasz.dworzak@wineavenue.pl
Polska centralna
Marek Kusik
789 401 616
marek.kusik@wineavenue.pl

Polska Północna
Szymon Narloch
789 401 610
szymon.narloch@wineavenue.pl

Polska Południowo – Wschodnia - Area Sales Specialist OFF Trade
Monika Sroczyńska - Zagała
789 401 604
monika.sroczynska@wineavenue.pl

Dane rejestrowe firmy:

WINE AVENUE Sp. z o.o.
ul. Rozbrat 44a / 217
00-419 Warszawa
NIP: PL 701-054-62-82, REGON: 363674467
Nr KRS: 0000600883 (Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego)

Kapitał zakładowy Spółki: 2 605 000 PLN
Dane do płatności:

Numer konta bankowego:
mBank 31 1140 1977 0000 4416 8800 1001
Top